Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhezahir Elezi (Xheza) - Ne Ket Mbremje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

ne ket mbramje plot errsit
ne kujtime jam
vetem nje dashuri ne zemer e kam x2

si lule plot me er dikur te kam pas
jehon tash zeri im si zogu ne vetmi x2

me zerin tim une vajtoj
e me zemer qaj
me asht tha loti ne sy kurr mo ska met pa x2

si lule plot me er dikur te kam pas
jehon tash zeri im si zogu ne vetmi x2


Ky tekst u dërgua nga Cimi

Xhezahir Elezi (Xheza) - Ne Ket Mbremje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Ket Mbremje".
3. Video është e këngës "Ne Ket Mbremje", por nuk këndohet nga Xhezahir Elezi (Xheza).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0