A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhiljola
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Xhiljola is a singer. Në Prill 2005, Xhiljola merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Ne Enderr".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019