Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhim Presheva - E Pranë S'të Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Sa shumë kohë kishte kaluar,
Unë mendova se t'kam harruuu,
Mbrëmë në ëndërr të pash,E kuptova se jam i marrë.

2×-Sa të lumtur ishim bashkë
Unë prej teje kërkoja gjithçka,
Sa të kam dasht por s'te kam pranë.

2×-Ooooo sa jam i marrë,
Koha kalon,e pranë s'të kam.

Ndarjen vete e kam kerkuuu,
Dhe se kam dit sa shume të du,
E tani që s'të kam pranë
Zemra ime për ty qan.

2×-Sa të lumtur ishim bashkë,
Unë krejt teje kërkoja gjithçka,
Sa të kam dasht por s'të kam pranë.

2×-Oooooo sa jam i marrë,
Koha kalon,e pranë s'të kam...


Ky tekst u dërgua nga SINDI BEJTJAXhim Presheva
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/09/2013
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 13
Video Produksioni: Thumbz Up


Xhim Presheva - E Pranë S'të Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pranë S'të Kam".
3. Video është e këngës "E Pranë S'të Kam", por nuk këndohet nga Xhim Presheva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhim Presheva:


Komente 0