Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhim Presheva - O Vendi Im Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I mbyll syt rikujtoj Dit mëte veshtira në këtë bot Më vështir e ndej në shpirt Kur u ndava me vendin tim I lash shokt tu shku në shkoll Dit pranvere ishte Qershor Un e lash dhe dashurin e par Që mësë shumti e kisha dash Gjitha stinat i rikujtoj Nëpër shi e nëpër bor Më vështir un ekam Në pranver lulet kur lulzojn Isha i vogël tu urrit Fush e male tuj shetit Sa të dua o vendi im Mka loj jeta larg nga ti


Ky tekst u dërgua nga  tani92

Xhim Presheva - O Vendi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Vendi Im".
3. Video është e këngës "O Vendi Im", por nuk këndohet nga Xhim Presheva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhim Presheva:


Komente 0