Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhimi - Alebi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Po E Lyp Kysmetin"

Komente

Asnjë Koment

26/07/2015

2015-07-26T15:06:38+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Alebi" kënduar nga Xhimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet