Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhimi - Misterioze  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/04/2020

2020-04-23T17:00:13+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Misterioze" kënduar nga Xhimi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Misterioze".
Videoklipi nga Xhimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Misterioz. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ju e dini ju e doni mua
Unë e di që ju intereson
Dhe unë kurrë nuk do të,
Dhe unë do të jem atje
Ju doni dashurinë time
Ju dua zemra ime
Dhe ne kurrë nuk do, kurrë, kurrë të jetë përveç

A jemi një zë?
Vajzë lë playin '
Ne jemi vetëm miq,
Çfarë jeni sayin '
Thonë se ka një tjetër dhe të duket e drejtë në sytë e mi
Dashuria ime e parë, theu zemrën time për herë të parë

Dhe unë kam qenë si
Baby, baby, baby Noo
Unë jam si
Baby, baby, baby Noo
Unë jam si
Baby, baby, baby Noo
Unë mendova që edhe ty do të jetë gjithmonë i imi imi
Baby, baby, baby Noo
Unë jam si
Baby, baby, baby Noo
Unë jam si
Baby, baby, baby Noo
Unë mendova që edhe ty do të jetë gjithmonë i imi

Për ju, unë do të kishte bërë çdo gjë
Dhe unë thjesht nuk mund të besoj se ne nuk është së bashku
Dhe unë jam luaj gonn 'it cool
Ndërsa unë jam losin ju
Unë do të blej ndonjë gjë
Unë do të blej ju ndonjë unazë
Shkak Unë jam në copa
Baby fix mua
Dhe vetëm shkundur mua deri sa të zgjoni nga kjo ëndërr e keqe
Unë jam goin down, down, down
Dhe unë thjesht nuk mund të besoj se dashuria ime e parë nuk do të jetë rreth

Dhe unë jam si
Baby, baby, baby Noo
Unë jam si
Baby, baby, baby Noo
Unë jam si
Baby, baby, baby Noo
Unë mendova që edhe ty do të jetë gjithmonë i imi imi
Baby, baby, baby Noo
Unë jam si
Baby, baby, baby Noo
Unë jam si
Baby, baby, baby Noo
Unë mendova që edhe ty do të jetë gjithmonë i imi imi

Ju mund të jepni të gjitha të dashuri tuaj
Por nganjëherë kjo nuk do të jetë e mjaftueshme
Kurrë nuk më tha se kjo ditë do të vijnë
Tani unë jam duke shkuar të gjitha
Ju mund të jepni të gjitha të dashuri tuaj
Por nganjëherë kjo nuk do të jetë e mjaftueshme
Kurrë nuk më tha se kjo ditë do të vijnë

Shkak I was like
Baby, baby, baby Noo
Unë jam si
Baby, baby, baby Noo
Unë jam si
Baby, baby, baby Noo
Unë mendova që edhe ty do të jetë gjithmonë i imi imi

Yeahh, yeah, yeah
Yeahh, yeah, yeah
Yeahh, yeah, yeah
Yeahh, yeah, yeah
Yeahh, yeah, yeah
Tani unë jam zhdukur të gjitha, shkuar, shkuar, shkuar
Unë jam shkuarMë Shumë Këngë Nga Xhimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet