Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhirjana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Xhirjana Salillari
BIOGRAFIA: Xhirjana është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Qershor 2011, Xhirjana merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Fustani I Bardhë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ojsa

Irida Pojani

Pashke

Katrin

Ervisa

Arbana Elezi

Ola Xhauri

Marigona Vitia

Irini

Angel (Alma)

Tags: Xhirjana, Xhirjana Salillari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet