A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhoana Dajallari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Xhoana Dajallari është një këngëtare e njohur. Më datë 20 Dhjetor 2012, Xhoana Dajallari publikon videoklipin "Me Fal Puthje", në bashkëpunim me Majlinda Spahiu & Besi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Yllka Berisha

Zaide Misini

Lili

Enkela Bisha

Emira Ademi

Sevi

Mimoza Abedini

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Entela Ilirjani


Tags: Xhoana Dajallari

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019