Xhoel Selmanaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Xhoel Selmanaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 27 Tetor 2019, Xhoel Selmanaj publikon videoklipin "Enderr". Teksti i këngës u shkrua nga Vojsava Alia. Videoklipi u prodhua nga Four Infinit Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Vani Rushiti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Edi Zymberi

Benjamin Crmjani

Erdin Jakupi

Ardit Piraj

Ylli Sfarqa

Edon Sallahu

Kevin Selfollari

Troy Turku

Harris Bajraktari

Edi Smajli


Tags: Xhoel Selmanaj

Krijo Një Kartolinë