Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Xhoi And Iroson

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Xhoi And Iroson është një grup artistësh. Në Maj 2010, Xhoi & Ironson marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "Gjithmone Bashke", në bashkëpunim me M.c....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Zogjte E Nates

Bloody Gangstaz Family

Lil G's

P.E.Z

Crunkboys

Dpk

Over's

Jet

Pozitiv Records

Tags: Xhoi, Iroson, Xhoiana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet