Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhoi - Aq Sa Me Do

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aq Sa Me Do".
3. Video është e këngës "Aq Sa Me Do", por nuk këndohet nga Xhoi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhoi - Aq Sa Me Do  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Gent Myftaraj

Teksti:

Endrit Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2018

Komente

Asnjë Koment

11/11/2018

2018-11-11T17:14:16+00:00Aq sa me do,ma trego
Kur zemrat jane prane
A ndjejn njesoj
Aq sa me do,ma trego
Ne sy ma thuaj
Pa ty s’jetoj

Strofa 1:
Kam dashur te te them
Kur me dhe puthjen e pare
S’di per ty a ish rutine
Apo ndjejne dicka e ralle
Se une syte i kisha mbyllur
S’merrja fryme,as kisha fjale

Strofa:2
Kam dashur te te them
Tani guximin po e marr
E di qe s’kam rrugedalje
Tani je ne cdo damar
Me beso s’jam pregatitur
S’di te mbrohem,s’di te ndal

Ref:
Aq sa me do,ma trego
Kur zemrat jane prane
A ndjejn njesoj
Aq sa me do,ma trego
Ne sy ma thuaj
Pa ty s’jetoj

Strofa 3:
Kam dashur te mos dua
Kam pare lot,njerez te marr
Kudo bashke si mish e thua
Qe as tradhetia nuk i ndan
Dashuria s’eshte normale
Cben per te normale jane

Ref:
Aq sa me do,ma trego
Kur zemrat jane prane
A ndjejn njesoj
Aq sa me do ma trego
Ne sy ma thuaj
Pa ty s’jetoj


Ky tekst u dërgua nga Xhoi Kallaverja
Më Shumë Këngë Nga Xhoi Kallaverja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet