Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhoi - Dadusha (Feat. Ervin Bushati)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  13

Kur me sheh,fryma me nali
Kur me flet zemren ta fali
Nuk po di c’po ndodh me mu
Jo s’po muj me kontrollu

Trendafilat jo nuk i dua
Me mungojne puthjet e tua
Me mungon aroma jote
Se per ty une jam, dadusha jote

Ref:
Da-dada oj dadush
Ti ma bane zemren prush
Da-dada oj dadush
O sikur une ste do kerkush
Da-da-da oj dadush
Ti ma bane zemren prush
Da-dada oj dadush
O sikur une ste do kerkush
Xhoi Kallaverja
Featuring: Ervin Bushati
Publikimi: 13/06/2019
Video Produksioni: MAX Production


Xhoi - Dadusha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dadusha".
3. Video është e këngës "Dadusha", por nuk këndohet nga Xhoi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhoi Kallaverja:


Komente 0