A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xhoi - Oqean


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/05/2010

2010-05-05T20:52:15

Participating in

Top Fest 7


Diellin ndjekim ne agim
nata iken, yjet vijne
imazhi yt lodron me shpirtin tim

Syte kerkoj ne hapsire
aty ku enderra diten s'fle
zemra ime fle ne ty por ndjen

Pa ty jo...
nuk ka me pa ty

REF:
se shpirti im qe sot renkon
me mijera jete kerkon e zgjon
dhe sado e larget qe te jete........

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019