Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhoi - Ndiej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  19

Nga ditet qe lashe pas
I shoh ne sy
Vitet qe humbas, me ty
Peshen nuk e ndjej as me ty
Fjalet nuk i gjej

Sa filloj ne syte dhe enderroj
Fjalet, notat, tingujt i shnderroj
Filloj kendoj

REF:
Kur nata mendjen ma pushton
Dua te shperthej
Kujton se s'ndjej une per ty
Se brenda teje une jetoj
S'dua te kthej sepse une ndjej
Dua te ndjej

Avuj dimri le ti pas
Ti shoh ne sy
Por kohen se humbas
Dhe kur ti mbyll syte dhe enderron
Tjeter bote pa mua te pushton
Fillon kendon

REF: 3X
Kur nata mendjen ma pushton
Dua te shperthej
Kujton se s'ndjej une per ty
Se brenda teje une jetoj
S'dua te kthej sepse une ndjej
Dua te ndjej
Xhoi Bejko
Publikimi: 30/11/2013
Festivali: Kënga Magjike 2013
Muzika: Besar Likaj
Teksti: Gent Bejko
Orkestrimi: Brikel Guga


Xhoi - Ndiej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndiej".
3. Video është e këngës "Ndiej", por nuk këndohet nga Xhoi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhoi Bejko:


Komente 0