Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhoni Beats - Pse? (Feat. Naldi & Aleks)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

[REFREN]
Pse nuk po gjej dot qetsi
Pse pa ty dot nuk rri
Hajde ma thuaj edhe ti
Kush gaboi une apo ti (X2)

[VERSE]
Pse nuk po gjej dot qetsi
Pse pa ty dot nuk rri
Hajde ma thuaj edhe ti
Kush gaboi une apo ti (x2)

A tkam mungu a mke harru
Du me dite si ja bon pa mu
Ma thuaj dhe mu se smuj me duru
Une pa ty e ti pa mu (x2)

[REFREN]
Pse nuk gjej qetsi
Pse pa ty dot nuk po rri
Hajde ma thuaj edhe ti
Kush gaboi une apo ti (X2)

[VERSE 2]
Sa shum po vuj ti se di
Ti se din ti se din
Sa pak kishe dashuri
Dashuri dashuri

Ike me le ne vetmi
Ne vetmi ne vetmi
Me kujtime me le ti
Me le ti me le ti

[REFREN]
Pse nuk gjej qetsi
Pse pa ty dot nuk po rri
Hajde ma thuaj edhe ti
Kush gaboi une apo ti (X2)


Ky tekst u dërgua nga  XhoniBeatsXhoni Beats
Featuring: Naldi Sefullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/05/2023
Orkestrimi: Xhoni Beats
Master: Xhoni Beats


Xhoni Beats - Pse?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse?".
3. Video është e këngës "Pse?", por nuk këndohet nga Xhoni Beats.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhoni Beats:


Komente 0