Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhovana Jahja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  67
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Xhovana Jahja është një shkrimtare. ESHTE NJE VAJZE SHUME E TALENTUAR DHE NDJEK SHKOLLEN FILLORE ME NOTA TE SHKELQYERA. ESHTE SHUME E TALENTUAR NE BALET, PO ASHTU ESHTE SHUME E SJELLSHME DHE ALTRUISTE. ENDRRA E SAJ ESHTE TE BEHET SHKRIMTARE....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Suela Sokoli

Julijana Nika

Eriona Kolica

Yllka Kastrati

Eldona Rama

Bleona Brahaj

Sara Ibrahimi

Gresa Rudaku

Rina Hajrullahu

Medina Fetai


Tags: Xhovana Jahja

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet