Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli Hysa - Bla Bla Bla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(refren)
jena krejt bashkum hey ej ej ej
stili qe ju le pa men aj aj aj
sdini me bo gjo tjeter vetem Bla bla bla
vetem nje gje ta dini se si ne nuk ka a a a

jena krejt bashkum hey ej ej ej
stili qe ju le pa men aj aj aj
sdini me bo gjo tjeter vetem Bla bla bla
vetem nje gje ta dini se si ne nuk ka a a a

jena krejt bashkum hey ej ej ej
stili qe ju le pa men aj aj aj
sdini me bo gjo tjeter vetem Bla bla bla
vetem nje gje ta dini se si ne nuk ka a a a

(xhuli)
ca kan me mu kta mo vlla
konkurenc ma tfort nuk ka
erdhem na tani jena mbreter na
jo per ty un nuk kam gjynah
se xhuli ka hy me ca nbela
ju e dini qe nuk jeni tparet
mthuj arsyet per keta laskaret
skam nevoj per prezantim xhuli hysa
lemo vip.
e nisa un ket loj me tregu ca gjona
si duhet te rreposh ti shoku ime te keqen nona
se shum veta mkan inat se me femra vij mangat po mundohen me ngacmu
se shance skan per me mkalu

(refren)
jena krejt bashkum hey ej ej ej
stili qe ju le pa men aj aj aj
sdini me bo gjo tjeter vetem Bla bla bla

jena krejt bashkum hey ej ej ej
stili qe ju le pa men aj aj aj
sdini me bo gjo tjeter vetem Bla bla bla

jena krejt bashkum hey ej ej ej
stili qe ju le pa men aj aj aj
sdini me bo gjo tjeter vetem Bla bla bla

jeni krejt gjith fallco
vetem tdini ma kapni
ku ku per ju kopila
ngelet vetem
llapni
kta thon e na vran e na ran
po kta vetem llafe kan

(refren)
jena krejt bashkum hey ej ej ej
stili qe ju le pa men aj aj aj
sdini me bo gjo tjeter vetem Bla bla bla
vetem nje gje ta dini se si ne nuk ka a a a

jena krejt bashkum hey ej ej ej
stili qe ju le pa men aj aj aj
sdini me bo gjo tjeter vetem Bla bla bla
vetem nje gje ta dini se si ne nuk ka a a a

jena krejt bashkum hey ej ej ej
stili qe ju le pa men aj aj aj
sdini me bo gjo tjeter vetem Bla bla bla
vetem nje gje ta dini se si ne nuk ka a a a

(ervini)
tash po vjen dhe radha ime
dhe shpresoj mos keni ankime
se ne jemi fillestar le ta dij gjith bota mbar
ne gjithmon kemi me knu
belshi ne ska per tna harru

(refren)
jena krejt bashkum hey ej ej ej
stili qe ju le pa men aj aj aj
sdini me bo gjo tjeter vetem Bla bla bla
vetem nje gje ta dini se si ne nuk ka a a a

jena krejt bashkum hey ej ej ej
stili qe ju le pa men aj aj aj
sdini me bo gjo tjeter vetem Bla bla bla
vetem nje gje ta dini se si ne nuk ka a a a

  GeeKi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhuli Hysa
Publikimi: 03/02/2011


Xhuli Hysa - Bla Bla Bla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bla Bla Bla".
3. Video është e këngës "Bla Bla Bla", por nuk këndohet nga Xhuli Hysa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhuli Hysa:


Komente 0