Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli Pjetraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Vau-Dejës (Shkodër) 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Xhuli Pjetraj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka lindur më 17 Nëntor 1994 në Vau-Dejës (Shkodër) është një këngëtare që frekuenton rryma të ndryshme të muzikës vokale vendase dhe të huaja. Karriera e saj i ka fillesat e saja si konkurrente në spektaklin televiziv për te rinj X Faktor ne Tv Klan (2012) e identifikuar si pjesëtare e grupit "The dream Girls". Këngët e performuara nga grupi ne X Faktor 3 (pjesëtare e te cilit ka qenë Xhuli Pjetraj) janë: - Proud Marry 28 Tetor 2013 - Lady Ma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Xhuli Pjetraj

Komente 0