Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli - Epitet Triumfal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


krenaria nje dit do te zbehet ,do kerkosh dashurin qe nuk kthehet, s'do te njoh kush je kush ishe djeeee..

tani mban epitet triumfal, por shum shpejt do ta ndrrosh me fatal do te le pa fjal me ty s'do te dal.

ref:2 her

lotin me lot un do ta kthej sa te kam dasht tash do te urrej,kurr s'do te dalesh triumfal kot e ke me mua djal.

kam harruar se ty un te pata s'do ti fali me kurr net e gjata ka harruar dhe pik ke mbet antik.

tani mban epitet triumfal por shum shpejt do ta ndherrosh me fatal,do te le pa fjal me ty s'do te dal.

ref:2

lotin me lot un do ta kthej sa te kam dasht tash do te urrej,kurr s'do dalesh triumfal kot e ke me mua djal.

ref:4

lotin me lot un do ta kthej sa te kam dasht tash do te urrej ,kurr s'do te dalesh triumfal kot e ke me mua djal.


Ky tekst u dërgua nga Donika

Xhuli - Epitet Triumfal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Epitet Triumfal".
3. Video është e këngës "Epitet Triumfal", por nuk këndohet nga Xhuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhuli (Xhuljeta Kuqi):


Komente 0