Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli - Lutjet E Mia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

lutjet e mia sonte vetem qielli i degjo dikur thell ne mua u mbyll nje shpres sonte gjirin tend tjetra pushoj shpirti i vetmuar sonte po vdes. sonte kur sje me mua kenget rrahin puthjet tua dhe kujt i jape jet me buzene helmuar.Dita kur te pash nata kur te dhash mbeti e pa harruar per mua e mallkuar .Rf2 Nga dashurija e perveluar dhe prap do beja kte gabim nje shpirt ma fal nje shpirt ma more i perjetshmi dashnori per te netev pa gjum dhe ladhetimeve pa fund per hir te mallit bashke qe e shuajm me mir te heshtim se mjaft gabuam
lutjet e mia sonte vetem qielli i degjo dikur thell ne mua u mbyll nje shpres sonte gjirin tend tjetra pushoj shpirti i vetmuar sonte po vdes. sonte kur sje me mua kenget rrahin puthjet tua dhe kujt i jape jet me buzene helmuar.Dita kur te pash nata kur te dhash mbeti e pa harruar per mua e mallkuar .Rf2 Nga dashurija e perveluar dhe prap do beja kte gabim nje shpirt ma fal nje shpirt ma more i perjetshmi dashnori per te netev pa gjum dhe ladhetimeve pa fund per hir te mallit bashke qe e shuajm me mir te heshtim se mjaft gabuam


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xhuli - Lutjet E Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutjet E Mia".
3. Video është e këngës "Lutjet E Mia", por nuk këndohet nga Xhuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhuli (Xhuljeta Kuqi):


Komente 0