Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli - Mesnatë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mesnate dhe dritat shuhen ne qytet asnjeher si sonte e vetmuar skam mbet eresir e madhe ne shpirt po bie shi vall ku je sa dua ta di Mesnate akrepat nuk levizin me pse nuk me tregove por ti ike pa be ze loti nen qepallen e ne zemer e vrare nuk me the me cilen sonte fle

DO doja veq nje gje ta di se me mbyti ko vetmi e theret si mua zemer kur ben dashuri 2 her kjo tradhti do ishte te lutem thire me ndryshe me dallon ti mua nga ajo qe me shum e doo ref.1.)

Mesnate e sonte hera e par pa ty 24 ore si milion vite vetmi pa pritur me erdhi lajmi si fortun smundem me se nuk te dua un

Mesnate te ber pas ender heshtje e qar fryma po me ndalet syt me mushen me vaj vdekjen e kam dit por kete se kam prit se dashurin sot i vere piik

Do doja veq nje gje ta di se me mbyti kjo vetmi e theret si mua zemer kur ben dashuri 2 her kjo Tradhti do ishe te lutem thire me ndryshe me dallon ti mua nga ajo qe me shum e doon ref.3..)


Ky tekst u dërgua nga  tinna


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhuli (Xhuljeta Kuqi)
Publikimi: 19/05/2008
Festivali: VFM 2008


Xhuli - Mesnatë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mesnatë".
3. Video është e këngës "Mesnatë", por nuk këndohet nga Xhuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhuli (Xhuljeta Kuqi):


Komente 0