Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli - Akuzon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

ti gjith kohen akuzon per mua hiper bolizon zemer per ni komplime ti gjithmon me akuzon per mua hiperbolizon
ref 2
ndoshta ti e qmende even sa momente mua me the jo nuk te dua ti gjith kohen akuzon per mua hiperbolizon zemer per ni kompliment ti se di qe me ke qmmendPublikimi: 10/12/2008
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko VasilkovskiMë Shumë Këngë Nga Xhuli (Xhuljeta Kuqi):


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet

Xhuli - Akuzon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Akuzon".
3. Video është e këngës "Akuzon", por nuk këndohet nga Xhuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.