Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli - Per Ato Qe S'i The  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

29/04/2007

2007-04-29T21:53:03+00:00I
Ti, ti endrrove ti
per fjale qe do ti thuash ti oohh ,
dhe te lutem thuaj gjerat qarte
te luaj loje, durim nuk kam
e humbur ne mendime rri
pres, pres dhe prap se di,

REF:
Do te shoh ne sy
do te them çfar ndjej
pastaj çdo veprim ndaj teje vjen
do te iki larg
do bertas do qaj
koken mos s'e kthej
dhe pse s'te pelqen

II
Ti qe larg asaj qe s'pame
i kam ne mend ato qe thame
te lutem rri dhe mos ik
kam nevoje thua ti e di

REF:
Do te shoh ne sy
do te them çfar ndjej
pastaj çdo veprim ndaj teje vjen
do te iki larg
do bertas do qaj
koken mos s'e kthej
dhe pse s'te pelqen


Ky tekst u dërgua nga Gigjjaa
Më Shumë Këngë Nga Xhuli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet