Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli - Falje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Falje" kënduar nga Xhuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhuli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Real-d - Falje

Për ty bona shumë e tash erdhe koha met loon t`qetë
i lodhun me kejt po mas shumti me jetë
jon 2 rrugë prej asaj edhe njo ma e shkurtë
kujtimi per ty hala nuk u zhduuk hala su hup
jeta s`kish përsëritje e jeton qysh e jeton
osht ma mir se saher kurt`doket ty monoton
me kejt fuqinë hin n`mikrofon e je nis me knu
dikur thujsha luj me jetë e ajo nonstop tu lu me mu
per mu kejt e din se unë per to di shum pak
e pres me ra shi po po perzihet me gjak
une jom tu u sill amo sdi ku jom tu shku
1 rrug pa fund qe smuj me perfundu
gjysa folin e folin e per mu e bojn llafin
mkshyrin ka shkoj tani me shpernda lajmin
a mu knej sum vrejn qe jom shum nmerzi
per do do isha dek po veq do qe kan dashni

ref :

kerkoj falje po kerkush nuk pom ngon
kerkoj falje po tash u bo von
kerkoj falje veq falmani mu
kerkoj falje se shum jom pendu

gjith tu sill neper rrug sa monoton
nan e di pse kan se gjith nrrug mgjon
a un munona mu bo njeri mir 1 jet tmir me jetu
po nzemer jom shkatrru von e kom kuptu
tash nalna me 1 ven e kujtoj familjen tem
doren nkry tu ja menu qysh me zgjidh problemin tem
po me zor nuk shkon veq hajt ne tprovon
nashta fati e don edhe dikur e bon
i parrespektum une bash nasni ven
tash menoja shoki jem a e don qet jeten tem
1 jet plot gabime 1 jet pa kuptime
1 jet shum e keqe ska ven per permirsime
se qdo gabim ka falje pe lypii faljen tem
ti se din gjumi sum zen rri veq me 1 ven
ton kohen tu menu se qa me bo veq me 1 dhom
faalje spo gjej (im sory) poo tash o von

ref :

kerkoj falje po kerkush nuk pom ngon
kerkoj falje po tash u bo von
kerkoj falje veq falmani mu
kerkoj falje se shum jom pendu

se qysh i vogel gjithmon me probleme
sa senet i bona nket jet nuk ka tnjeme
po ta thom 1 sen shoki jem kshyr hin rruges drejt
mos e bir punen veten tonde me urrejt
mos e bir punen deri ket moment tshtir
mos e bir punen veten me lidh
mos e bir punen mos me tfol kerkush
mos e bir punen me shku si qeni nrrush
se gjithmon me gajle gjithmon me telashe
as shoqnija sta rras veq kur tkish pare
1 sen maje nmen 1 sen po ta thom
shtine trunin funksion e kshyr qa bon
besom qa tbojsh qe nuk ka kthim te mas
badihava lutu e lutu falje ska me pas
jeta ish me shum kthesa jeta ish si 1 loj
bone gabove qashtu ki me met gjithmon

ref :

kerkoj falje po kerkush nuk pom ngon
kerkoj falje po tash u bo von
kerkoj falje veq falmani mu
kerkoj falje se shum jom pendu

Juliana Pasha - Falje

Falje une kerkoj ne Zotin une kerkoj
falje dhe per ty falje per mua
nese ti me do te lutem ma prano
fal edhe njehere se jam penduar

Nese duhet te shkosh
nese duhet te vesh
me thuaj
mos mendo se ne shpirt
thelle ne zemer ne shpirt
s'jam penduar
vetem per nje cast ti ndalu pak
me hapa une te ndjek nga pas
nuk mendoj se humba shpirtin tend
te dua dua duaaa

Falje une kerkoj ne Zotin une kerkoj
falje dhe per ty falje per mua
nese ti me do te lutem ma prano
fal edhe njehere se jam penduar
Më Shumë Këngë Nga Xhuli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet