Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli - Do Bojm Dasem Te Madhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/12/2014

2014-12-10T21:24:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Bojm Dasem Te Madhe" kënduar nga Xhuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhuli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhuli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet