Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhuli - Hena Pa Ne

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hena Pa Ne".
3. Video është e këngës "Hena Pa Ne", por nuk këndohet nga Xhuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhuli - Hena Pa Ne  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

24/03/2009

2009-03-24T20:07:42+00:00Heshtur sonte hena ra
Po aty ku ne te dy rrinim bashke
Tani vec dy hijat tona
Sec takohen fshehtas
E flasin per ne
Oh sa ju mungojme

Zemra ime ti mos shko
Shpirtrat mos i lejo
N’strehe te vetmise te jetojne
Mos lejo castin te te rrembeje
Ai gjithmone te genjen, ty
Jo jo, shpirti im mos u verbo
Dora e saj s’dua te te zgjoje
Cdo mengjes

REF.:
Une jam ajo qe te gjej jete
Ti je ai qe me gjen shprese
E jemi ata qe zjarr shkojme
Baby ti mos shko
Ne do te ecim bashke
Te dy bashke

Zemra ime ti mos shko
Shpirtrat mos i lejo
N’strehe te vetmise te jetojne
Qetesine duhet te kerkosh
Ne syte e mi ti shiko
Ata shume te thone
Babi mos shko, ti
Jo jo, thelle brenda vehtes kupto
Dora e saj s’dua te te zgjoje
Cdo mengjes

REF.:
Une jam ajo qe te gjej jete
Ti je ai qe me gjen shprese
E jemi ata qe zjarr shkojme
Baby ti mos shko
Ne do te ecim bashke
Te dy bashke


Më Shumë Këngë Nga Xhuliana Toçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet