Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli - Falje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kisha kohe, pa shkruar
Sa dhe boja ishte thare ne vetmi
Kur papritur, mendja me shkoi tek ti
Zinxhiri qe na lidh zvarritet, perse
Ref
Di falje te kerkoj
Per kohen, qe une te lodha
Une, isha skllav
Ku s’duhej per te shkelur, shkova
Ne cdo lot pafajesie
Une kerkoj vec urim
Ti te kesh fatin tim

Dhe ne rrugen e pa mbaruar
Zgjidhe mire ate qe do, zemer
Sepse neser une s’do t’jem aty
Dhe ti s’do te kuptosh
C’kerkoje vertet
Ref
Di falje te kerkoj
Per kohen qe une te lodha
Une isha skllav
Ku s’duhej per te shkelur, shkova
Ne c’do lot pafajesie
Kerkoj vec urim
Ti te kesh fatin tim

E nese t’jam renduar
Dhe e tepert t’jam dukur
Tani po te shkruaj
Une iki pa lutur
Refreni...
Xhuliana Toçi
Publikimi: 16/04/2006
Festivali: Top Fest 3


Xhuli - Falje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falje".
3. Video është e këngës "Falje", por nuk këndohet nga Xhuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhuliana Toçi:


Komente 0