Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhustino Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Xhustino Hasani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Qershor 2011, Xhustino Hasani merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Me Lot Ne Sy". Në vitin 2012, Xhustino Hasani merr pjesë në X Factor Albania 2. Në Shtator 2015, Xhustino Hasani merr pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Gjithmone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Markel

Verim Zendeli

Papush Sadiku

Egzon Krasniqi

Ernis Çili

Egland

Sajmir Çili

Besmir Metani

Aurel Thellimi

Denny

Tags: Xhustino Hasani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet