A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xhustino Hasani - Me Lot Ne Sy


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/08/2011

2011-08-11T18:18:55

Participating in

Top Fest 8It's a long time that we try finding the lyrics to "Me Lot Ne Sy" sung by Xhustino Hasani.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xhustino Hasani attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Sokol Koci - Me Lot Ne Sy

Ulur po rri
Per ty po mendoj
Dua kohen pas ta kthej
Serisht ty te't fitoj

Sa her mundohem
Te te marr ty ne krah
Ti buzeqesh edhe
Zhdukesh ngadal
Zgjohem nga endrra
Sikur dje i vetem prap

Fajtor un jam
Jam mekatar

Ndaj te lutem ti me fal oj zemer
Ndaj te lutem ti me fal oh shpirt
E kujtoj ate moment me dhimbje
Kur te braktisa me lot ne sy x2

Ulur po rri
Per ty po mendoj
Dua kohen pas ta kthej
Serisht ty te't fitoj

Se di seq po mendon
Jo nuk e di
Nese akoma me don
Jam penduar
Qe te lash duke qar

Fajtor un jam
Jam mekatar

Ndaj te lutem ti me fal oj zemer
Ndaj te lutem ti me fal oh shpirt
E kujtoj ate moment me dhimbje
Kur te braktisa me lot ne sy x2

Ah nuk e kuptova
Se sa shume me doje
I humba te gjitha
E dashurine qe me dhurove x2

Ndaj te lutem ti me fal oj zemer
Ndaj te lutem ti me fal oh shpirt
E kujtoj ate moment me dhimbje
Kur te braktisa me lot ne sy x2

Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi - Me Lot Ne Sy

Shpesh te kujtoj ty kur ishe me lot ne sy
Tekam vra si nje lule kurr uj stkam qit ooooo
Tekam vra si nje lule kurr uj stkam qit oooo(x2)

Edi osht shum von po falje te kerkoj pa qellim
zemren tone takam vra ooooo
pa qellim
zemren tone takam vra ooooo (X2)

Shpesh te kujtoj ty kur ishe me lot ne sy
Tekam vra si nje lule kurr uj stkam qit ooooo
Tekam vra si nje lule kurr uj stkam qit oooo(x2)

Stresi - Me Lot Ne Sy

Ika Prej Shpis Demek Me Mir
Von e Kuptova Qe Jeta Koka shum Veshtir
Penges Mas Pengese Ndales Mbas Ndalese
U Futa Me 1 Rrug Me Probleme E Plot Strese
Nuk Harrisha Me kuptu Qe Po Lusha Me Jeten
I Mshela Syt e Nuk e Dita Jo T'Verteten
Sen Spo Disha Ic Ca Jon Ka Boj
Kur 5 Tmengjesit Nones Teme Loti i Pikoj
Telefonoj I Tregoj Se Mkan Arrestu
Hic pa dhon shpjegime hapen dosjet me m'dënu
Un e Folsha me Veti Fajin kush e Ka...
I Myllur Ne Kafaz Zemra mu Ic Ka Mha
Tu Meno Per Shokt e Mi Ata Ku jan
Asnji Telegram Ata Mu Nuk Ma Lan
I Pendum Aty Ku Rafsha Mos U Vrafsha
Po Ktu Ku Jam Un As hasmin Mos e Pafsha

Ref: Young J
Nene Kom Lot Ne Sy Me Prit Se do Vi Te Sho Duke Buzeqesh Si Dikur Kur Isha Fmij
Nene Kom Lot Ne Sy Me Prit Se do Vi Jam Pendu Per Cdo Gabim Shpirti Shkrihet Si Qiri ....!!!!

Mali G: Text 2

Nene Kam Lot Dhe Pse Kohet Nuk Kaluan
U Bona Mbi 5 Vjet Qe Vet Vujtjen Kam Shkaktuar
Ke 1 Zemer Te Demtuar Jan Vite Tpaharruar
Ku Vetem Shqetesim Ishin Vetem Duke U Shtuar
Kur Ti Me Folje Mua Mu Me Dukshin Fjal Te Kota
Kur Merje Lajmet Qe I Mesoje Ti Nga Bota
Ka Qen Shum Kot Tveshtira Qe ti Do Mbaje Veten
Kur Femijet e Tu Po Luanin Me Jeten
1 Ne Emigrim edhe Tjetri i Burgosur
I Treti Lante Hak Atje i Shtrir i Plagosur
E Mbaj Mend Shum Mir Kur Ti Rrije Dhe Shpresoje
Prisje Me Padurim Zerin e Djalit Ta Degjoje
Nene Zemra ime Esht Coptuar
Qe Ne Vitin 98 Kur Familja Esht Shkatrruar
E Ca Prisje Ti Nga Un e Ca rruge Te Vazhdoja
Pa 1 Mbeshtetje Ca Jet Leshi Te Boja

Ref: Young J
Nene Kom Lot Ne Sy Me Prit Se do Vi Te Sho Duke Buzeqesh Si Dikur Kur Isha Fmij
Nene Kom Lot Ne Sy Me Prit Se do Vi Jam Pendu Per Cdo Gabim Shpirti Shkrihet Si Qiri ....!!!!Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019