A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Xhustino Hasani - Gjithmone


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/10/2015

2015-10-12T10:52:58

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2015Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjithmone" kënduar nga Xhustino Hasani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhustino Hasani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ildi - Gjithmone

REF.:
Degjo, s'te kam harruar
te kam menduar gjithmone,
nuk do gjesh tjeter se dashurija jone,
aaaaa se ma mundon

Lynx - Gjithmone

Më duaj kshu siç jam
dhe kur gabim e kam
jo mos u largo
atëherë më pranë qëndromë
Më duaj kur të të lendoj
dhe kur s’mendojmë njësoj
jo mos u trishto
sa të dua, mos e harro
Ta dish se për ty, për ty
do të jem gjithmonë aty
sado larg, unë prap do të vi për ty
Kudo të jesh do të të gjej
se të shtrenjtë të ndjej

Për ty sa vlej
sa më do, mos ma trego
Nëse e ndjej
që më don, kaq mjafton
Harro çdo gjë, harro çdo gjë
kush jam, si jam, nuk ka rëndësi
Harro çdo gje
por sa shumë të dua, gjithmonë kujto

Të dua kshu siç je
gjysmën tënde më ke
do të doja pranë gjithmonë
do të qëndrosh, premtomë
Në ditët plot me diell
kur yjet dritë mos kenë
dhe asgjë mos të ketë kuptim
tek unë prap të kesh besim

Për ty sa vlej
sa më do, mos ma trego
Nëse e ndjej
që më don, kaq mjafton
Harro çdo gjë, harro çdo gjë
kush jam, si jam, nuk ka rëndësi
Harro çdo gje
por sa shumë të dua, gjithmonë kujto

Kudo të jesh, kudo të jesh, do të gjej
Kudo të jesh, kudo të jesh, do të gjej
Sa vlej, sa vlej, sa më do
Sa vlej, sa vlej, sa më do
Harro çdo gjë, harro çdo gjë
kush jam, si jam, nuk ka rëndësi
Harro çdo gje
por sa shumë të dua, gjithmonë kujto

Fatlum Zeka - Gjithmone

Drita e syve te mi je ti
E di ti je ajo qe me jep fuqi
Fryma jote me ben te jetoj
Pa buzeqeshjet e tua s´mund t´vazhdoj

Te dua te dua dhe ti e di
Me je si ajri ne kete gjithesi
Te dua ta them girl kete perseri
Per mua je ar dhe e vetmja je ti

Por ti me fal nje buzeqeshje te embel
Kur ty te kam pran me duket si ne enderr
Afrohu tek une zemer se me cmende
Dua te t´kem prane gjithmone
Dua te t´kem prane gjithmone

E ndjej se te dua eshte e vertete
Me do dhe ti mua se s´mundem vete
Me thuaj dhe ti cfare ndjenje ke
Kur prane te kam dhe me mua je

Te dua te dua dhe ti e di
Me je si ajri ne kete gjithesi
Te dua ta them girl kete perseri
Per mua je ar dhe e vetmja je ti

Por ti me fal një buzeqeshje te ëmbël
Kur ty te kam pran me duket si ne ëndërr
Afrohu tek une zemer se me cmënde
Dua te t´kem prane gjithmone
Dua te t´kem prane gjithmone

Na na na na na na .. na na na na na na

Te dua te dua dhe ti e di
Me je si ajri ne kete gjithesi
Te dua ta them girl kete perseri
Per mua je ar dhe e vetmja je ti

Por ti me fal nje buzeqeshje te embel
Kur ty te kam pran me duket si ne enderr
Afrohu tek une zemer se me cmende
Dua te t´kem prane gjithmone
Dua te t´kem prane gjithmoneKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019