Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhylnaze Hoxha - Pse Më Vjen E Rëndë Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Për çdo ditë dilnim n'takime
Dorë për dorë e plotë premtime
Si harroj lulet e para |
Kush mi njom buzët e thara

REF: 2x
Pse më vjen rand pranvera
Djali ma s'më pret te dera
Kush në ty u ba merak
Për fatin s'mendoj aspak

Lisi vjetër po don me u tha
Që sa kohë nuk na ka pa
S'po guxoj djal me t'mallku
Mos dhasht Zoti me m'harru

REF: 2x
Pse më vjen rand pranvera
Djali ma s'më pret te dera
Kush në ty u ba merak
Për fatin s'mendoj aspak


Ky tekst u dërgua nga Kasim Qafleshi

Xhylnaze Hoxha - Pse Më Vjen E Rëndë Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Më Vjen E Rëndë Pranvera".
3. Video është e këngës "Pse Më Vjen E Rëndë Pranvera", por nuk këndohet nga Xhylnaze Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhylnaze Hoxha:


Komente 0