Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xili Jakupi - Hajde Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x
Për ty lule jem gzu shumë
S’ka prit nana ka ba lum
Shum fjal t’mira na kanë than
Paske lind veq për vëlla tonë

Ref 2x

Hajde lule mir se vjen
Paske ardh ma t’mirin ven
Hajde lule pa pritu
N’shpi t’mir zoti t’paska qu

2x
Edhe shpija murr hjeshi
Kur tka pa ty bukuri
Nafak t’madhe paskem pas
Kem marr nusen qysh kem dasht


Ky tekst u dërgua nga Xili JakupiXili Jakupi
Publikimi: 30/11/2022
Muzika: Xili Jakupi
Teksti: Xili Jakupi
Ork: Leon Hajdari
Prod: Retro MusicXili Jakupi - Hajde Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Lule".
3. Video është e këngës "Hajde Lule", por nuk këndohet nga Xili Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0