Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xili - Ani Luj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zemra n'vend po'm ndalet,goja nuk po'm flet,
kur hec rruges time e kur te takoj n'qytet.(2x)

Ref:Ani ani luj me zemren e shkret,
veq ti mos me thuj se nuk te pelqej.(2x)

Numrin ta kam marr per qdo nat po t'thrras,
fol se jam beqar zemren time don me plas.(2x)

Me ty jam ne hall per ty qka te bej
hajde fol me goj per ty boten e ndryshoj.(2x)


Ky tekst u dërgua nga Amela Rexhepi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Xili - Ani Luj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Luj".
3. Video është e këngës "Ani Luj", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:


Komente 0