Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xili - Sot Pak Neser Pak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Veq një her tam pa
Po stë kam than me goj
Prej ati momenTi
Kam dashT me t´shti n´dor
Beso veQ një her
Un ti shoh ngat syyt
Zoti mem paS veT
Ma tmir se kisha lyp
Ti sikur pi qiellit
Per mua paske ra
Mos me ti puth buzët
Vetes sja kisha faL

Reffx2
Sot pak Neser paK
Se kom niieT
Met lon rahaaT
E shef edhe vet
Që s´dorzohem lehT

Ma miR po ta them
Mos thuj qe se Kam diT
KujT ja koM vnu syriN
Prej meje kurr ska iK
Beso veq nje heR
Un ti shoh ngaT syT
Zoti mem pas veT
Ma t´mir se kisha LyP
Ti sikur pi qiielliT
Per mua pasKe Ra
Mos me ti puth buzëT
Vetes sja kisha faaL

Reffx2
Sot pak Neser paK
Se kom niieT
Met lon rahaaT
E shef edhe vet
Që s´dorzohem lehT

Sot pak Neser paK...!!!
E sheh edhe veT....!!!

Sot pak Neser paK
Se kom niieT
Met lon rahaaT
E shef edhe vet
Që s´dorzohem lehT


Ky tekst u dërgua nga  doNNaA

Xili - Sot Pak Neser Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Pak Neser Pak".
3. Video është e këngës "Sot Pak Neser Pak", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:


Komente 0