Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xili - S'do T'harroj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2X Kur ndegjoj bilbilin kengen qe kendon mendoj e dashur qe ty ta kushtoj...
S`do T`harroj une perjet o se per ty une do te vdes se pa ty smuj me jetu falma ti gabimin qe tkam befasu
syt e mi qe jan permallu vetem nje her un met shiku syt e mi qe jan permallu vetem nje her un met shiku...

2X Dashurin tperparshme qe e kemi pas prej mallit zemra tash po don mem plas.

2X S`do T`harroj une perjet o se per ty une do te vdes se pa ty smuj me jetu falma ti gabimin qe tkam befasu
syt e mi qe jan permallu vetem nje her un met shiku syt e mi qe jan permallu vetem nje her un met shiku...


Ky tekst u dërgua nga Qika Mamit

Xili - S'do T'harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'do T'harroj".
3. Video është e këngës "S'do T'harroj", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:


Komente 0