Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xili - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

deri dje ishim ne klas e sonte maturant
ndoshta nuk ju shoh per nje koh te xhat
kam diqka ne zemren time qe askujt sja
thash malli kam me mar me nejt veq
niher bashk e pranoj qe lotet i kam ne
sy spo besoj qe per neve u kry

REF x2:
krejt kto vite shkuan e skthehen kurr
sa shpejt erdhi kjo matur

nuk po kamfuqi o shkot e juve me unda qysh me ju
harru e kurr mo me ju pa kam diqka ne
zemren time qe askujt sia thash malli kam
me marr me nejt veq niher bashk
e pranoj qe lotet i kam ne sy spo besoj
qe per neve u kry

REF x2:
krejt kto vite shkuan e skthehen kurr
sa shpejt erdhi kjo matur.


Ky tekst u dërgua nga lina

Xili - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:


Komente 0