Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xili - Oj Oj Emine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ooooo! Allah, Allah!
S'pari her kur te pash ty,oj oj Emine(2X)
S'ju besova syve t'mi, oj oj Emine(2X)
S'pari her kur te pash ty,oj oj Emine(2X)
S'ju besova syve t'mi, oj oj Emine(2X)

Diten,naten do te pres oj oj Emine(2X)
Sa ti shoh dy syt e zez oj oj Emine(2X)
Diten,naten do te pres oj oj Emine(2X)
Sa ti shoh dy syt e zez oj oj Emine(2X)

Kete kenge per ty e kendoj oj oj Emine(2X)
Se aq shum te dashuroj oj oj Emine(2X)
Kete kenge per ty e kendoj oj oj Emine(2X)
Se aq shum te dashuroj oj oj Emine(2X)


Ky tekst u dërgua nga Aktere Pantina

Xili - Oj Oj Emine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Oj Emine".
3. Video është e këngës "Oj Oj Emine", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:


Komente 0