Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xili - T'lutem Kthehu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votëMë kujtohen net e tona
Ne të dy kur ishim bashk
E të lumtur n'orë të vona
Ah,sikur prap t'vjen ai çast


T'lutem kthehu oj dashni
Shum po digjem un pa ty
Sa veshtir pa ty e kam
Je gjithqka kur te kam pran


Per çdo nat per ty mendoj
Ti je ajo qe e du
Egjithqla per ty un bej
Vetëm ti te jesh me mu


T'lutem kthehu oj dashni
Shum po digjem un pa ty
Sa veshtir pa ty e kam
Je gjithqka kur te kam pran


Ky tekst u dërgua nga Big dady

Xili - T'lutem Kthehu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'lutem Kthehu".
3. Video është e këngës "T'lutem Kthehu", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xili Berisha:


Komente 0