Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ximi - Me E Mira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

I
JE MA E MIRE SE KJO DRITE
ME E EMBEL SE CDO DITE
ME E FRESKET SE CDO ERE
SHKELQEN ME SHUM SE CDO PRANVERE
II
QOFTE QE CKA ME BEN TE FLAKE
QOFT PER CKA ME VLON KY GJAK
NGA LEKURA QE ME XHVESH
BUZA JOTE ME ESHTE KUR QESH

Rref.
LULE PAQE JE PER MUA
TRANDOFIL ZAMBAK QE DUA
JER MA E MIRA E MIRESIS
VEPER ME JE E PERENDISE


Ky tekst u dërgua nga LimiXimi
Publikimi: 01/12/2007


Ximi - Me E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me E Mira".
3. Video është e këngës "Me E Mira", por nuk këndohet nga Ximi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ximi:


Komente 0