Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ximi - Une Di Te Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

I
C'E ZEMER ESHTE KJO
KAQ FORT QE DO
ESHTE PO SI MAL
QE DI TE FAL
EDHE KUR GABON
PRAP TE AFRON
SE NE DASHURI
PLOT NDIJESI

KAM NGROHTESI
TE TE MARR NE GJI
NDAJ KTHEHU TI
PA LOT NE SY

Rref.

E DI QE KE GABUAR
DHE VJEN E PENDUAR
VETEM DASHURI
TEK UNE GJEN TI
EJA E MOS DRUAJ
SE ME DO ME THUAJ
JAM ZEMER MAL
QE DI TE FAL


Ky tekst u dërgua nga Gv-boyXimi
Publikimi: 18/05/2007


Ximi - Une Di Te Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Di Te Fal".
3. Video është e këngës "Une Di Te Fal", por nuk këndohet nga Ximi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ximi:


Komente 0