Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ximi - Une S'di Te Genjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

I

VASHE FJALE NUK KAM
VEC ME NJE KUR SJAM
NE DO TI EJA ME KENAQ
UNE STE GENJEJ
ATE QE PELQEJ
DO TA THEM
FLAS UNE KAQ DHE VETEM KAQ

DUA VASH QE TA DISH
MOS ME THUAJ JAM I PRISH
NE AVENTUR JETOJ TE TREGOJ
JETA IME ESHTE KJO
E BEJ QEFI SI MA DO
NE AVENTUR JETOJ
TE TREGOJ

Rref

IKIN IKIN NETET NE PAKTHIM
DERDHET JETA NE MBARIM
IKIN IKIN VITET NE DESHPRIM
IK RINIJA PA DEFRIM

II

VASHE MOS PRIT BESE
NE MOS DO UNE S’PRES
SE TJETRA JA ME BUZEQESH
UNE STE GENJEJ
DASHURINE PELQEJ
E TI , E TI MENDO E VENDOS
DUA VASH QE TA DISH
MOS ME THUAJ JAM I PRISH
NE AVENTUR JETOJ TE TREGOJ
JETA IME ESHTE KJO
E BEJ QEFI SI MA DO
NE AVENTUR JETOJ
TE TREGOJ

Rref
IKIN IKIN NETET NE PAKTHIM…


Ky tekst u dërgua nga  LeNtiXimi
Publikimi: 27/09/2007
Festivali: Top Fest 4
Muzika: Ocko Vasilkovski
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Ximi - Une S'di Te Genjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une S'di Te Genjej".
3. Video është e këngës "Une S'di Te Genjej", por nuk këndohet nga Ximi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ximi:


Komente 0