Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ximi - Mos Me Mundo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

I
Ka shume kohe qe s’te kam par
Por ne enderr me vjen
Cdo nate
Me mundon ti mua
Me ben tet dua
Si I marr

Pse nuk vjen ne realitet
Pse nuk vjen kur e din se sa vuaj
Pse nuk vjen ta sherosh
Kete zemren time
Te permalluar

Rref.

Mos me mundo
Mos me thuaj se nuk vjen
Me mire me genje
Shpresen mos ma pre
Le te vdes pas meje

II

Vitet ikin ti askund s’je
Si i marr une emrin tend e therras
Vec ne enderr mua me vjen
Per cdo nate
Sa I ngrate

Pse nuk vjen ne realitet
Pse nuk vjen kur e din se sa vuaj
Pse nuk vjen ta sherosh
Kete zemren time
Te permalluar

Rref.

Mos me mundo
Mos me thuaj se nuk vjen
Me mire me genje
Shpresen mos ma pre
Le te vdes pas mejeNuk kemi video për këtë këngë.


Ximi
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Ocko Vasilkovski
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Ximi - Mos Me Mundo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Mundo".
3. Video është e këngës "Mos Me Mundo", por nuk këndohet nga Ximi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ximi:


Komente 0