Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ximi - Nuk Duroj Me Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

I
Tash rruges tende nuk kaloj
As ty nuk dua tet shikoj
Dhe fqinjet tu nuk du ti pershendes
Ti ke mbet zemer ne harres

Rref.
Nuk e durroj ket patetike
Ne shpirtin tim ti ke mbet antike
Nuk e duroj skemen qe ke
Bene cka te duash e mu ate qet me len

II
Tash njerzit pyesin se cke
E dine qe nuk jam ai nga dje
Dhe kur nena me pyet shpesh per ty
I them qe nuk kam dashuri

Rref.
Nuk e durroj ket patetike
Ne shpirtin tim ti ke mbet antike
Nuk e duroj skemen qe ke
Bene cka te duash e mu ate qet me lenNuk kemi video për këtë këngë.


Ximi
Publikimi: 01/12/2007


Ximi - Nuk Duroj Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Duroj Me".
3. Video është e këngës "Nuk Duroj Me", por nuk këndohet nga Ximi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ximi:


Komente 0