A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
XL Films
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

XL Films is a popular video production. XL Films (XL PROVIDEO LUX) është themeluar në vitin 2003 nga Enon Turtulla, i cili ka një pasion të madh për fotografitë e dasmave. XL PROVIDEO LUX është një studio e cila oforn shërbimet foto-video, përkushtuar për të ndihmuar njerëzit duke ofruar foto me shërbime profesionale dhe video me marrëdhëniet e ngrohta me klientin - të gjitha në një çmim të arsyeshëm!

XlProvideolux janë nga Prizreni dhe kohëve të fundit kanë qenë shumë të kërkuar nga artistët e estradës tanë për realizimin e videoklipeve të tyre.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019