Audio

Xoni & Linda - Beso Zemër  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/11/2012

2012-11-10T20:55:48

Këngë e albumit:

"Hajt Bre Zemer Mos Ta Ndin"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Beso Zemër" kënduar nga Xoni & Linda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xoni & Linda i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xoni: