Official Video

Xoni & Linda - Degjo Zemer  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/08/2014

2014-08-28T17:12:57


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Degjo Zemer" kënduar nga Xoni & Linda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xoni & Linda i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xoni: