A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xonn - Oj Xhan  (Feat. Meli Sopa)


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/07/2017

2017-07-15T14:23:08

Featuring

Meli Sopa


veq me ty me ty du me kan
krejt du me ti fal
krejt ti mi ke marr o xhan

o xhan o xhan sa kam dashni
kam gjelozi qe krejt pot kqyrin ty
po dal kllabe , po pi per ty
ka je ka je sonte ti
po du me kan me ty sdi a pom kupton
du me ti ti than dy fjal te lutna a m'mlejon
sdi a um kupton se ne zemer ty tkum shti
mke doportu ne tru si mem ba magji
ka je ka je ti pot lypi ty
kisha dasht veq aromen me ta ni
1000 mi net tkisha fal dashni
24/7 sisha ngi me ty

Hajde falmi mu , hajde falmi syt e tu
hajde qele zemren e thujum du
hajde falmi , hajde falmi syt e tu
hajde qele zemren e thujum te du

2x) veq me ty me ty du me kan
krejt du me ti fal
krejt ti mi ke marr o xhan o xhan

falmi krej ti kejt qka ki
se per ty edhe yjet tok i bi
veq per veq per ty kam dashni
ti falma mu zemren un ta fali ni gjithsi
e tu kcy e ngadal tu mu afru
e lej shoqet e vallzo bashk me mu
e lej kejt ,qka jan tu na shiku
sonte veq une edhe ti naten bashk me kalu
ey bebb ,ti je ma e mira qe jam tu e shiku
ey bebb, ti je ma e mira vetem ty te du
ey bebb, ti je ma e mira qe jam tu e shiku
ey bebb, ti je ma e mira vetem ty te du

veq me ty me ty du me kan
krejt du me ti fal
krejt ti mi ke marr o xhan o xhan


Lyrics submited by Agnesa Hajdini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019