A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
EZO
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Këndon kryesisht: pop

EZO është këngëtar i njohur. Më datë 1 Janar 2017, Xony publikon videoklipin "Pa Fund".

Më datë 27 Maj 2017, Xony publikon videoklipin "I Njejt".

Më datë 1 Dhjetor 2017, ZON publikon videoklipin "Senorita". Muzika e këngës u punua nga Milot Hasangjekaj, teksti u shkrua nga Arday, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj.

Më datë 23 Shkurt 2018, ZON publikon videoklipin "Nike". Teksti u shkrua nga Arday.

Më datë 7 Shtator 2019, EZO publikon videoklipin "Amor". Teksti i këngës u shkrua nga EZO. Videoklipi u prodhua nga kompania Four Infinit Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Anëtar i labelit

Black Fish Entertainment

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019