A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

EZO - Amor


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/09/2019

2019-09-07T17:00:34

Teksti:

EZO

Video Produksioni:

Four Infinit Production"Amor" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga EZO.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga EZO i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

New Tones - Amor

Amor, amor, amor, amor...
Amor, amor, amor, amor...

2x
Como esta mi amor?
You're the one I live for
Oh my love, oh my love, oh my love

Como esta mi amor?
Oh my baby, mi amor
I kam ment te ti amor
mi amor, mi amor
Oh my baby, mi amor
S'ak sen qe s'na shkon per dor
Nat e dit me ty per dor
mi amor, mi amor

Amor, amor, amor, amor...
Amor, amor, amor, amor...

I'd stay up all night
to make you feel alright
We can just roll one up
two of us high

Besa - Amor

Just take me higher
i prekim skajet
Deri n’Hinmalaje
Deri n’Hinmalaje

Me mbaj me afer
Te kem frymarrje
Ti je frymarrje

Nga ty shpirtin se ndaj
I gotta get, gotta get, gotta get it alive
You keep me alive

Ti jo larg mos me mbaj
I gotta get, gotta get, gotta it alive

Dehame amor de amarte
Dehame amor de amarte
Kjo zemer, kjo zemer ty gjithe ka me t’dashte
Gjithe ka me t’dashte

Baby you fallen for me
Jemi vetem une dhe ti
I give u my life i give u my life
We’re so young and free

I’d die every day
I’d die every night
Give me your love
Ma jep ti çdo nate

You gotta roll the dice
I got no price
Love is my price

Nga ty shpirtin se ndaj
I gotta get, gotta get, gotta get it alive
You keep me alive

Ti jo larg mos me mbaj
I gotta get, gotta get, gotta it alive

Dehame amor de amarte
Dehame amor de amarte
Kjo zemer, kjo zemer ty gjithe ka me t’dashte
Gjithe ka me t’dashte

Dehame amore d’amarte
Dehame amore d’amarte
Kjo zemer, kjo zemer ty gjithe ka me t’dashte
Gjithe ka me t’dashte

Wisin y Yandel - Amor

(parte 1)

como te amo y si tu estas a mi lado sere feliz y esque tu eres todo para mi
(coro)

tu ojos me cautivany me siento encerrada en tu amor
(pate2)

me siento resgiuardada en en ti......
ty tu me haces feliz y no te dejare ir de mi corazon
(parte 1)
(coro)
(parte 3)
tu eres toda mi felizidadamor te esperare con todo mi corazon
(todo)

majo , diana ivett ,Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019