Më mbaj mend (për 1 muaj)

XOXO - Hey Syni Syni (Feat. Eri Qerimi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

(x2)
Hey syni syni
Goce merre çunin
po se more çunin
t'a ngren minifundin

(x2)
Hey syni syni
Goce merre çunin
po se more çunin
t'a ngren minifundin

Po m'dukesh bomba
mi ke fik llompat
kur po e dridh dhe ritmin
zumba zumba zumba
Po vijn bablokat
trenditet toka
Luje, dridhe, tune, sille
boje loca loca
Kape ti coje me nalt
bone ne jena shume high
Ma trego ti pak pak
baby po dukesh shume flak
Ça do fol e mos e zgjat
XOXO do ti jap jap
Sillu, sillu mos u ndal
na tranove, na ke kall

Po m'dukesh bomba

(x2)
Hey syni syni
Goce merre çunin
po se more çunin
t'a ngren minifundin

(x2)
A me jep baby
ate qe une du
ma ke nez zemren
s'po muj me shu
se ftyra jote
me ka fiksu mu
Shake your body
twerk it baby
baby baby boow

Po m'dukesh bomba
mi ke fik llompat
kur po e dridh dhe ritmin
zumba zumba zumba
Po vijn bablokat
trenditet toka
Luje, dridhe, tune, sille
boje loca loca
Kape ti coje me nalt
bone ne jena shume high
Ma trego ti pak pak
baby po dukesh shume flak
Ça do fol e mos e zgjat
XOXO do ti jap jap
Sillu, sillu mos u ndal
na tranove, Plmplm

(x2)
Hey syni syni
Goce merre çunin
po se more çunin
t'a ngren minifundin

(x2)
Hey syni syni
Goce merre çunin
po se more çunin
t'a ngren minifundin o rigers


Ky tekst u dërgua nga  ALDOooo


Featuring: Eri Qerimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/09/2017Më Shumë Këngë Nga XOXO:


Komente mbi këtë këngëXOXO - Hey Syni Syni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey Syni Syni".
3. Video është e këngës "Hey Syni Syni", por nuk këndohet nga XOXO.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.